O firmie

Firma Fortis Logistics (Fortis wood) od lat z powodzeniem świadczy kompleksowe usługi logistyczne obejmujące spedycję kolejową, samochodową , ale także pomoc w wyborze i zaplanowaniu najwygodniejszej drogi przewozu. Ciągle się rozwijamy dlatego postanowiliśmy rozszerzyć profil naszej działalności o sprzedaż płyt meblowych oraz świadczenie najwyżej jakości usług stolarskich w oparciu o najnowsze technologie. Stało się to możliwe, ponieważ firma Fortis Logistic została oficjalnym partnerem Kronospan, czyli wiodącego producenta wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych oraz wszelkich niezbędnych komponentów. Otwiera to przed nami wiele nowych możliwości. Jakich?

1. Cięcie płyt

Świadczymy usługi rozkroju wszystkich rodzajów płyt meblowych na dowolne, podane przez Państwa wymiary, nawet te najbardziej nietypowe. Tniemy płyty na formatki czy pasy. Wykonujemy, też cięcia prostoliniowe na blatach. Wszystkie te działania pozwolą idealnie spasować blaty do Państwa wnętrza. Żeby zapewnić najwyższą jakość naszych usług pracujemy wyłącznie na nowoczesnych, w pełni skomputeryzowanych pilarkach firm: Felder i Format-4.

2. Oklejanie formatek

Oferujemy Państwu, także usługi oklejania krawędzi formatek obrzeżem ABS. Usługę tą wykonujemy maszynowo, jeśli oklejanie jest prostoliniowe, lub ręcznie, jeśli linie mają być krzywe. Kolor Państwa blatu jest nietypowy? Żaden problem. Posiadamy bardzo szeroki asortyment kolorów obrzeży wykorzystywanych do oklejania pociętych przez nas formatek. Dopasujemy nie tylko kolor, ale nawet odcień. Rozumiemy, że każdy szczegół jest dla Państwa bardzo ważny.

3. Usługi CNC

frezowanie płyt meblowych fortis

Chętnie wykonamy wszelakie precyzyjne cięcia krzywoliniowe. Wytniemy i nawiercimy też otwory w blatach, by dopasować je pod zlewy, płyty grzewcze, wkręty czy podpórki szafek lub półek. Jesteśmy w stanie spasować blat do każdej, najbardziej nietypowej powierzchni. Dodatkowo frezujemy, też fronty surowe zgodnie z oczekiwaniami klienta. Stosowane przez nas oprogramowanie komputerowe CAD wspomaga wszelkie wykonywane przez nas projekty i pozwala nam na cięcia o wysoce precyzyjnych wymiarach, rozmaitych kształtach oraz wybranej przez Państwa chropowatości powierzchni. Ta zautomatyzowana technologia pozwala na wykonanie produkcji seryjnych, ale przede wszystkim projektów nietypowych, tworzonych na indywidualne zamówienie. Jednocześnie skraca przy tym drogę od projektu do wykonania zamówienia.

Od początku naszej działalności skupiamy się na takich wartościach jak szybkość, niezawodność, bezpieczeństwo i zaufanie. Nasze standardy się nie zmieniły. W ten sam sposób będziemy wykonywać oferowane Państwu usługi stolarsko-meblarskie. Nadal lubimy też wyzwania więc chętnie podejmiemy się każdego, nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wtedy przekonacie się Państwo sami za co już od lat cenią nas nasi klienci.